Blog Kursy
Prezenty
przywracanie hasła rejestracja
12 lutego 2016  Imieniny obchodzą: Nora, Damian, Modest.  Międzynarodowy Dzień Dzieci-Żołnierzy
blogkategorienajpopularniejszewpisy

Jak zjeść tę żabę, albo unikaj unikania
Kto dziś w pracy obchodzi urodziny, imieniny?
Jak odzyskać równowagę, kiedy nic się nie chce
Jak spędzisz dzień swoich następnych urodzin?
Gdzie zbierasz pomysły na to co mógłbyś mieć?


marzymisie


Blog RSS

Blog » O portalu

2013-02-04

Podziel się marzeniem ze znajomym

Z rozmów wokół naszego serwisu okazało się, że trudno wielu ludziom powiedzieć innym o czym marzą, co chcieliby przeżyć, co pragnęliby dostać. Dotyczy to zarówno małych, jak i dużych spraw.

Myślę, że aby marzenie się spełniło warto je najpierw powiedzieć sobie, a potem podzielić się z innymi. Marzenia same nie spełnią się. O to trzeba zawalczyć, trochę się napracować. Kiedy człowiek podzieli się nimi ze znajomymi ma szanse na wsparcie i pomoc. Pewnie też nie raz usłyszy tysiąc powodów, że to marzenie jest trudne do spełnienia, ale może to będzie dla niego sprawdzianem, czy faktycznie chce o nie zawalczyć.

Ludzie często nie dzielą się  swoim marzeniem, ponieważ boja się, że zostaną skrytykowani, że  inni pomyślą: „w głowie się poprzewracało”. To samo dotyczy prezentów. Jak można chcieć taki drogi prezent albo tak dziwny albo w ogóle niepraktyczny, etc.?

Kiedy zbliżają się jakieś uroczystości, czy to urodziny, czy to Gwiazdka, słyszymy pytanie: co chciałabyś/byś dostać? Wtedy pojawia się jeszcze jedna trudność, jaki prezent zaproponować, żeby nie sprawić kłopotu temu, kto ma nam go dać. Często wtedy zaczynamy kombinować i właściwie jakoś  tak się zdarza, że zwykle mówimy co innego, niż faktycznie chcielibyśmy dostać.

Nasz serwis został tak stworzony, aby można było dyskretnie poinformować innych o tym, co się chce dostać. Można zaproponować kilka prezentów i darczyńca sam wybierze najlepszą dla niego opcję. Przy drogich prezentach może się dołożyć tyle, ile będzie chciał.
Obecnie w naszym serwisie  obdarowany może poinformować swoich znajomych o marzeniach poprzez wysłanie maila z informacją „co mi się marzy”, udostępniając wymarzone prezenty w swoim profilu, aby były widoczne dla innych zarejestrowanych użytkowników albo publikując je na Facebooku.

                                                                                 Podziel się marzeniem ze znajomym – razem łatwiej.

Dostawaj bezpłatne inspiracje

Komentarze

Strona korzysta z plików cookie w celach realizacji usług oraz statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ